+48 585 002 200

Jeździsz do Bułgarii?

Już wystartował tam nowy system opłat drogowych,

a to oznacza nową wygodną usługę dla klientów E100!

Zapisz się na naszą listę, wypełniając poniższy formularz,

a informacje o nowym mycie otrzymasz jako pierwszy.

Będziesz też na początku kolejki do rejestracji na usługę!

Od 1 stycznia 2019 r. w Bułgarii opłaty drogowe były realizowane za pomocą wykupu e-winiet, które obowiązywały dla wszystkich kategorii pojazdów.


Od 1 marca br. operator bułgarskiego systemu wprowadził zmianę dla pojazdów o masie powyżej 3,5 t. Teraz za drogi można płacić za pomocą urządzenia pokładowego OBU lub biletu relacyjnego.


E100 blisko współpracuje z operatorem bułgarskiego systemu, dlatego jesteśmy na bieżąco z najnowszymi informacjami. Z nami trzymasz rękę na pulsie!


Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych i zgód marketingowych wyrażone są w klauzuli informacyjnej. Przed wyrażeniem zgód marketingowych, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.

Zostaw nam swoje dane

i bądź na bieżąco!

Kilka słów o nowym systemie myta

Nowa usługa dróg Bułgarii!

Jakie korzyści Ci ona przyniesie?

Rejestracji w usłudze dokonasz jednorazowo. Wystarczy, że prześlesz do nas niezbędne dokumenty, a my zajmiemy się wszystkim w Twoim imieniu i odblokujemy Ci dostęp do płatnych dróg Bułgarii. Po rejestracji będziesz już tylko cieszyć się usługą zgodnie ze swoimi potrzebami.

Minimum formalności

Bułgarskie drogi będzie teraz można opłacać za pomocą urządzenia OBU lub wykupując bilet relacyjny. W zależności od tego, jak często jeździsz do tego kraju będziesz mieć możliwość wyboru dogodnego dla siebie rozwiązania oraz sposobu płatności – przedpłaty lub odroczenia.

Elastyczne warunki

Z planowaną usługą opłacisz bułgarskie drogi, kiedy będziesz tego potrzebować, a rozliczysz się w późniejszym terminie w ramach zbiorczej faktury. Takie rozwiązanie jest wygodne i pozwala oszczędzić Twój czas i ograniczyć formalności do minimum.

Odroczenie płatności

Michał Michalski

„Oferujemy naszym klientom kompleksową usługę z jednego źródła. Przeprowadzamy proces rejestracji i służymy pełnym wsparciem informacyjnym i technicznym na każdym etapie. Mobilność musi być tak prosta, jak to możliwe”.

Kierownik Działu Usług Dodatkowych E100 International Trade

Zgłoś się już dziś!

Potrzebujesz

więcej szczegółów?

Chcę być pierwszy!

+48 585 002 200

Skontaktuj się z nami,

a odpowiemy na każde Twoje pytanie!

© 2020 E100 International Trade Sp. z o.o.